Domů>Doprava a platba

Vážení zákazníci,

aby se zboží bez problému, rychle a levně dostalo až k vám do domu, používáme k tomu vlastní dopravu. Zřídili jsme vozový park, díky kterému se nám daří zavážet 90% našich klientů. Při přepravě bytových doplňků či zboží malého rozměru využíváme služeb externích dopravců.

Vlastní doprava

U vlastní dopravy máme možnost přímého kontaktu s vámi. Děje se tak, i pokud máte objednanou montáž nebo výnos zboží do patra. V takovém případě jezdí spolu dva naši zaměstnanci, kteří vám pomohou zboží rozbalit, prohlédnout a vynést do patra. Finanční hotovost za zboží od vás přebírá námi pověřený řidič oproti vašemu podpisu na dokladu. Při přebírání zboží vás chceme poprosit, abyste dbali zvýšené pozornosti při kontrole obalu zboží, který musí být neporušený. Shledáte-li obal porušený, sepište na místě s naším řidičem protokol o reklamaci zboží.

Externí doprava

Pro externí dopravu využíváme firem:

TOPTRANS
PPL
GEBRÜDER WEISS

I v tomto případě je povinen vás řidič informovat o termínu a hodině závozu zboží. Úplně stejným způsobem probíhá předání zboží, jako je zmíněno výše.
Vzhledem k neustálé obměně si vyhrazujeme právo měnit formu přepravy s ohledem na charakter zboží, časovou náročnost a množství objednaného zboží. Při přebírání zboží vás chceme poprosit, abyste dbali zvýšené pozornosti při kontrole obalu zboží, který musí být neporušený. Shledáte-li obal porušený, sepište na místě s řidičem protokol o reklamaci zboží.Osobní vyzvednutí zboží

V rámci našich kamenných prodejen a provozovny v Milíkově si můžete zboží vyzvednout osobně. Osobní odběr zboží můžete provést v prodejnách Tábor nebo přímo v provozovně v Milíkově.
Osobní odběr zboží si zadáváte přímo v objednávkovém formuláři.
 
Daňové doklady

Společně s dodaným zbožím je vám předána faktura, která slouží zároveň jako doklad pro případné reklamační řízení. Pokud vám zboží posíláme Českou poštou, je se zbožím zasílán dodací list a daňový doklad (faktura) je doručena dodatečně na základě potvrzení o dodání. 

Ceny dopravného

Dopravné za 210 Kč zboží od 1 Kč do 2500 Kč
Dopravné za 340 Kč zboží od 2501 Kč do 5000 Kč
Dopravné za 450 Kč zboží od 5001 Kč do 7000 Kč
Dopravné za 490Kč zboží od 7001 Kč do 9999 Kč
Doprava ZDARMA zboží od 10000 Kč a výše


Při objednávce v hodnotě vyšší, než 10.000,- Kč je doprava po celé České republice ZDARMA.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extrasexshop.cz

Svítící tyčinky pro každou příležitost. Dále máme náramky, míče, nebo náušnice.

Nábytek na míru v Praze

Nábytek na míru té nejvyšší kvality od pražské společnosti A-typ.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Moderní, levné a kvalitní samolepky na zeď do ložnice koupíte u Dekolepky.cz Sklenený obklad do kuchyne - sklenená doska za kuchynskú linku. Sklenené obklady do kuchyne vyrábáme z kaleného skla - Farebné sklo, fototisk, ornament. Nábytek pro domov je super a levný.

Patpet 258S

Patpet 258S

Cena: 790,00 Kč

koupit

PetSafe protištěkací budka

PetSafe protištěkací budka

Cena: 1 791,00 Kč

koupit

Vrhač ptáků Canifly First

Vrhač ptáků Canifly First

Cena: 9 390,00 Kč

koupit

D.T. Systems SPT 2420

D.T. Systems SPT 2420

Cena: 16 191,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace